Sunshine Coast

Słoneczny Brzeg to jeden z najpopularniejszych kurortów wakacyjnych, w którym można cieszyć się wspaniałym relaksem i spektakularnymi zachodami słońca…

>

Słoneczny Brzeg znajduje się na wybrzeżu Morza Czarnego w pobliżu starożytnego miasta Nessebar, wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Oddalony jest zaledwie 30 km od międzynarodowego lotniska w Burgas i mniej niż 100 km od lotniska w Warnie. Dzięki tanim liniom lotniczym Ryanair i Wizzair oraz ich regularnym lotom, jego dostępność jest bardzo opłacalna i wygodna.

Istnieje bardzo łatwe i szybkie połączenie transportowe między lotniskiem a kurortem Słoneczny Brzeg autobusem, taksówką lub można skorzystać z usługi transferu z hotelu, w którym się zatrzymujesz.

Słoneczny Brzeg od lat utrzymuje swoją pozycję największego i najpopularniejszego kurortu plażowego w Bułgarii, do którego co roku latem zjeżdżają turyści z całej Europy. Kurort położony jest w malowniczej i ekologicznie czystej zatoce, która szczyci się niebieską flagą, będącą symbolem czystości morza. Szerokie piaszczyste plaże ze stopniowym wejściem do morza są idealnym miejscem na wakacje dla rodzin z dziećmi i osób starszych, ale nie tylko oni będą się tu dobrze bawić. Tysiące młodych ludzi z całego świata co roku odwiedza popularną plażę Cacao, która słynie z nocnego życia dyskotek i barów.

[/et_pb_row column_structure="1_2,1_2" _builder_version="4.9.10" _module_preset="default" global_colors_info="{}"]
[/et_pb_image src="https://relaxproperties.sk/wp-content/uploads/2021/08/from-view-beach-sveti-vlas-with-sunbeds.jpg" title_text="from-view-beach-sunny-vlas-with-sunbeds" show_in_lightbox="on" _builder_version="4.9.10" _module_preset="default" global_colors_info="{}"][/et_pb_image]
[/et_pb_row][/et_pb_row]

Wyśmienita kuchnia bogata w specjały z owoców morza i śródziemnomorskie smaki jest bardzo przystępna. Warto delektować się wspaniałym jedzeniem i spektakularnymi zachodami słońca przy kuflu schłodzonego piwa lub lokalnego wina w stylowych restauracjach lub barach.

Sezon turystyczny trwa tu od maja do października. Latem temperatury morza oscylują wokół 26-28°C. Szerokie i piaszczyste plaże mają do około 6 km długości.

Możliwości spacerów i odkrywania na nowo można znaleźć w historycznym mieście Nessebar, podczas gdy spokojniejsze plaże i piękne kurorty oczarują Cię w pobliskich kurortach Sveti Vlas i Elenite.

A kiedy nogi bolą od tylu spacerów – można skorzystać z dobrych połączeń autobusowych, małego pociągu turystycznego lub taksówki wodnej i dać się ponieść wakacyjnej atmosferze.

 

Witamy w Słonecznym Brzegu, ciesz się i zrelaksuj!

najlepsza ocena ⭐⭐⭐⭐⭐
MMCEPI 2023
;