Spanielsko Background

Zakup nieruchomości w Hiszpanii

Jeśli myślisz o zakupie nieruchomości wakacyjnej w Hiszpanii nad morzem z różnych powodów, np. na wakacje, albo jako miejsce na emeryturę, albo na stałe zamieszkanie, albo ze względu na stabilną ciepłą i słoneczną pogodę – to ten kraj może być tym właściwym dla ciebie. Łagodny śródziemnomorski klimat i ponad 300 słonecznych dni w roku, plus kilka plaż wyróżnionych Błękitną Flagą, zapewnią przyjemny pobyt przez cały rok.

Nieruchomości w Hiszpanii są nadal bardzo poszukiwane i niedrogie.

Nieruchomość mieszkaniowa to atrakcyjna długoterminowa inwestycja, która uchroni Twoje finanse przed deprecjacją. Dostępność połączeń lotniczych przez cały rok do popularnych destynacji takich jak Malaga, Alicante, Walencja, Minorka, Majorka pozwala odwiedzić Twoją nieruchomość praktycznie o każdej porze.

W tym kraju z pewnością jest wiele do odkrycia, od architektury w historycznych miastach po parki narodowe. U nas można aktywnie wypocząć i zrelaksować się np. grając w golfa lub na piaszczystej plaży.

Długoterminowy pobyt nad morzem to także świetna inwestycja w zdrowie, którym Ty i Twoi bliscy możecie cieszyć się w każdej chwili

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z naszym specjalistą ds. Hiszpanii.

Nasz specjalista ds. Hiszpanii

Mam na imię Tatiana. Urodziłem się na Słowacji, ale od ponad 20 lat mieszkam w Hiszpanii, a konkretnie na Costa del Sol (Słoneczne Wybrzeże). Studiowałem ekonomię i turystykę. Moja praca w branży nieruchomości jest jednocześnie moim hobby, które intensywnie realizuję od dłuższego czasu.

Lubię piłkę nożną i dobre jedzenie. Cóż, nie jestem pewien, czy mogę w tym pomóc. I dopiero w Hiszpanii zrozumiałam wymiar i znaczenie słów „jakość życia”.

Będzie mi miło, jeśli skontaktujesz się ze mną w celu uzyskania pomocy w wyborze odpowiedniej nieruchomości. Doradzę również w zakresie doradztwa inwestycyjnego i nieruchomościowego. Jestem przekonany, że znajdę Twoją wymarzoną nieruchomość i skutecznie przeprowadzę Cię przez cały proces zakupu nieruchomości w tym wspaniałym kraju.

 

¡Hasta la vista!

 

Tatiana Tóthová

Specjalista ds. Hiszpanii

tatiana tothova

Bc. Tatiana Tóthová

Property Sales Manager ES

+421 911 353 550

[email protected]

Proces zakupu nieruchomości w Hiszpanii

najlepsza ocena ⭐⭐⭐⭐⭐
MMCEPI 2023
;