Spanielsko Background

Dlaczego warto inwestować w Grecji?

Dzięki korzystnemu położeniu Grecja jest ważnym graczem w handlu i inwestycjach. Jest to jedno z najpopularniejszych miejsc turystycznych w Europie. Wiąże się z tym rosnący popyt na nieruchomości na wynajem i kupno, co może być korzystne dla inwestorów.

W naszej ofercie znajdziesz wyselekcjonowane nieruchomości wakacyjne z największej greckiej wyspy Krety, która słynie ze swojej historii i pięknej przyrody, takich jak malownicze górskie wioski i zatoki z turkusową czystą wodą. Niezmiennie słoneczna i ciepła pogoda przez większą część roku jest atrakcyjna dla tych, którzy szukają miejsca z długim latem i łagodną zimą. Bezproblemowe połączenia zapewniają dwa międzynarodowe lotniska w Heraklionie i Chanii.

W ostatnich latach ceny nieruchomości w Grecji ustabilizowały się i są stosunkowo niskie w porównaniu do innych krajów europejskich, takich jak Hiszpania czy Włochy. Nadal istnieje duży potencjał rozwoju w dziedzinie turystyki, dlatego inwestowanie w nieruchomości może być korzystne zwłaszcza w dłuższej perspektywie.

Proces zakupu nieruchomości w Grecji

najlepsza ocena ⭐⭐⭐⭐⭐
MMCEPI 2023
;