Na szczycie wzgórza nad kurortem Słoneczny Brzeg znajduje się prawdziwa perełka dla smakoszy – restauracja o nazwie Khan’s Tent (Namiot Khana). .

To miejsce na wzgórzu z niesamowitym widokiem na Słoneczny Brzeg, Sveti Vlas i Nessebar jest znane miejscowym jako Hanska Shatra. Znajduje się w miejscu, w którym średniowieczny chan Krum rozbił obóz, by oblegać Nessebar. Przypominając o bułgarskiej historii i dziedzictwie, zapraszamy do cieszenia się tą podróżą z mieszkańcami, gdzie będziesz miał niezapomniane wrażenia z lokalnej kuchni i rozrywki, tak jak tylko on – wielki Khan Krum – wiedział.

Restauracja Namiot Chana jest najczęściej odwiedzaną atrakcją wśród turystów głównie jako miejsce rozrywki, miejsce arcydzieł sztuki kulinarnej. Projekt restauracji ma przypominać kształtem i rozmiarem bułgarskie namioty chanów. Z rozległych tarasów można podziwiać wspaniały widok na zieleń i kurorty Słoneczny Brzeg, Nessebar i Święty Włas. To wyjątkowe miejsce może zaoferować wspaniały czas dla Ciebie i Twoich przyjaciół, uprzyjemniony muzyką, lokalnymi specjałami i różnymi programami rozrywkowymi. Można tu zobaczyć różne tańce, występy akrobatyczne i sztuczki. Namiot Khana jest otwarty codziennie od 9.00 rano. Od rana do wieczora przez całą dobę. Można się tam dostać taksówką lub autobusem.

Miejsce oferuje spektakularne widoki w ciągu dnia i nocy. Wewnątrz budynku można zobaczyć specjalną Salę Tronową z napisami przedstawiającymi tradycje, sposób życia i historię starożytnych Bułgarów. Kelnerzy w restauracji starają się naśladować dawne czasy i dlatego prawie wszyscy kelnerzy mają długie brody, starając się wyglądać jak oryginalni Bułgarzy, którzy wyglądali tak samo. Na dole restauracji znajduje się Piano Bar, a dla tych, którzy lubią piękne widoki, jest duży taras z widokiem na morze i góry.

Przy następnej wizycie na Słonecznym Wybrzeżu odwiedź tę wyjątkową restaurację i ciesz się wspaniałą kolacją, zabawą i niezapomnianymi chwilami z rodziną i przyjaciółmi.

 

Zobacz widok, jakiego doświadczyliśmy:

https://www.youtube.com/watch?v=CiRXovPN9eU

Informacje o restauracji Khan’s Tent uzyskaliśmy tutaj:

http://hanska-shatra.com/main/about-us/about-khans-tent/

najlepsza ocena ⭐⭐⭐⭐⭐
MMCEPI 2023
;