Chorwacja
Pierwsza linia nad morzem
Luksusowa nieruchomość
Panoramiczny widok na morze
1.230.850 

Śródziemnomorska willa w pierwszej linii do morza, Korcula, Chorwacja

Szczegóły dotyczące nieruchomości
ID nieruchomości C_4242
Położenie.
Typ nieruchomości: dom wolnostojący z widokiem na ląd i morze
Cena €1,230,850
Powierzchnia mieszkalna: 335 m2
Działka: 700 m2
Rozkład: 6 x sypialnia, 6 x łazienka
Odległość od morza: 25m
Energia elektryczna
Woda z kranu
Telefon/Internet
Dojazd samochodem
Zbiornik septyczny

Opis:
RK Relax właściwości oferuje Państwu na sprzedaż ten piękny kamień willa w pierwszym rzędzie nad morzem, z pięknym widokiem i blisko do zabytkowego miasta Korcula. Lokalizacja tego wspaniałego domu oferuje piękne panoramiczne widoki na morze ze wszystkich apartamentów, przede wszystkim w kierunku morza, ale w ciągu krótkiego 20-minutowego spaceru wzdłuż morza można również dotrzeć do miasta Korcula. Nieruchomość położona jest na działce o powierzchni 700 m2.
Sam dom zbudowany jest na czterech piętrach z 5 oddzielnymi mieszkaniami o łącznej powierzchni mieszkalnej 335 m2. Wszystkie apartamenty są zwrócone w stronę morza. Istnieje oddzielny magazyn/pomieszczenie do prania. Dom posiada również duży garaż oraz 4 zewnętrzne miejsca parkingowe.
Ogród jest zagospodarowany roślinami śródziemnomorskimi w formie tarasów, uzupełnionych kamiennymi schodami, które schodzą w kierunku morza. Przed domem znajduje się piękna żwirowa plaża z kotwicowiskiem i możliwością zacumowania łodzi. Wszystkie meble dostępne są na specjalne zamówienie…

Więcej o Korcula
Wyspa Korcula jest najbardziej wysuniętą na południe z dużych wysp i jest najbliżej Dubrownika. Z Dubrownika kursują promy do stolicy, która nosi taką samą nazwę Korcula, a ze Splitu do Vela Luki i Korculi. W sezonie turystycznym z lądu na wyspę kursują inne promy, które zabiorą Cię na tę magiczną wyspę. Chorwaci uważają Korculę za rodzinne miasto odkrywcy Marco Polo, nie wiemy czy Włosi się z tym zgodzą.
Podobnie jak Dubrownik, Korcula jest starym ufortyfikowanym miastem i niewiele się zmieniło na ulicach w ciągu ostatnich 500 lat. Dalej od Korcula, wokół wybrzeża znajduje się wiele nostalgicznych wiosek rybackich.
Nieruchomości na wyspie Korcula są zawsze popularne, ponieważ jest to ulubione miejsce na wyspie dla wielu ludzi. Jest najbliżej Dubrownika, najbardziej zaludnionej wyspy i ma najwięcej połączeń komunikacyjnych z kontynentem. Wierzymy, że nieruchomość na Korcula zawsze będzie dobrą inwestycją z tych powodów.

Podrobnosti

Kraj : Chorwacja
Locality : By the sea
Property size (m2) : 335
Property category : Rodinný dom
Property condition : Pôvodný stav
Typ nieruchomości : Dom/Willa
Cena nieruchomości : 200 000 € +
Purpose : Sell
Status : Available
Price : 1.230.850 

Private Fields

ribbon_text : Chorwacja
Ribbon Zelený : Pierwsza linia nad morzem
Ribbon Žltý : Luksusowa nieruchomość
Ribbon Modrý : Panoramiczny widok na morze

Relaxproperties
najlepsza ocena ⭐⭐⭐⭐⭐
MMCEPI 2023
;