Chorwacja
Widok na morze
Ulubiona lokalizacja
200 m od morza
332.800 

Przestronny i elegancki apartament z 2 sypialniami 200 m od morza w Malinska-Dubasnica, wyspa Krk, Chorwacja

Szczegóły nieruchomości
ID nieruchomościCK_a769
Typ nieruchomościStudio / Apartament / Mieszkanie
Mapa MiejscowośćUl. Lina Bolmarčića 38, 51511, Malinska, Chorwacja
Cena (€)332 800 EUR (Cena zawiera prowizję od nieruchomości)
UkładApartament z trzema sypialniami (3+kk)
Powierzchnia mieszkalna (m2)100 m2
Liczba sypialni2
Liczba łazienek2
Liczba pięter2
Numer piętra2
Powierzchnia gruntu / powierzchnia użytkowa mieszkania (m2)100 m2
Więcej informacjiMniej informacji
Kluczowe cechy
Loggia
Garaż
Miejsce parkingowe
Blisko do plaży
Opis

Numer referencyjny: CK_a769

Agencja nieruchomości Relax Properties ma przyjemność zaoferować na sprzedaż bardzo dobrze utrzymany, piękny apartament z 2 sypialniami położony w mniejszym budynku mieszkalnym 200 m od morza w Malinska-Dubasnica na wyspie Krk w Chorwacji.

Wyspa Krk ma doskonałą lokalizację, ponieważ jest pierwszą i najbliższą wyspą dla turystów przybywających z kontynentu europejskiego i szukających śródziemnomorskiej atmosfery. Ma piękne czyste morze, historię, lecznicze błoto i oferuje wiele wspaniałych miejsc do uprawiania turystyki pieszej. Od 1980 r. wyspa Krk jest połączona z lądem mostem Krk o długości 1430 m. Doskonały i szybki dojazd samochodem.

Na sprzedaż jest komfortowy apartament z widokiem na morze i okolicę położony na drugim piętrze wielopokoleniowego domu. Powierzchnia mieszkalna 100 m2 podzielona jest na hol wejściowy, galerię, dwie sypialnie, dwie łazienki, salon z kuchnią i jadalnią oraz dwie loggie z częściowym widokiem na morze. W sumie mieszkanie ma 3 pokoje, w tym 2 sypialnie, 2 łazienki. Nieruchomość posiada również pomieszczenie gospodarcze na parterze, a także garaż i jedno miejsce parkingowe na wspólnym dziedzińcu nieruchomości. Jest sprzedawany w pełni umeblowany w wysokiej jakości meble i jest sprzedawany tak, jak pokazano na zdjęciach. Znajduje się w doskonałej centralnej lokalizacji, zaledwie 200 m od morza i plaż.
Budynek mieszkalny został zbudowany w 2002 roku, ma wodę miejską i kanalizację. Istnieją oddzielne liczniki wody i energii elektrycznej dołączone do mieszkania.

Podana cena nieruchomości obejmuje prowizję od nieruchomości i obsługę prawną związaną z zakupem nieruchomości w Chorwacji.

Cena obejmuje opłaty OIB (rejestracja w urzędzie skarbowym), usługi prawne / adwokata (1% ceny nieruchomości), wniosek o depozyt i prowizję agenta nieruchomości.

Cena nie obejmuje podatku od przeniesienia własności nieruchomości, który jest płacony państwu chorwackiemu po przeniesieniu praw własności na nowego właściciela.

Podatek od przeniesienia własności nieruchomości w Chorwacji wynosi 3% ceny nieruchomości.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Kraj : Chorwacja
Property size (m2) : 100
Property category : Trojizbový apartmán
Property condition : Po rekonstrukci
Typ nieruchomości : Studio/Apartament/Mieszkanie
Cena nieruchomości : 200 000 € +
Purpose : Sell
Price : 332.800 

Private Fields

Ribbon Zelený : Widok na morze
Ribbon Žltý : Ulubiona lokalizacja
Ribbon Modrý : 200 m od morza

Lokalizacja

Malinska i dwadzieścia okolicznych wiosek, które są częścią gminy Malinska-Dubashnica, mają bogate dziedzictwo religijne.

Niezłomna wiara w połączeniu z ciężką pracą w rolnictwie, hodowli lub rybołówstwie zapewniała lokalnym mieszkańcom wszystko, czego potrzebowali do zdrowego i szczęśliwego, choć skromnego życia. Na obszarze Malinska znajduje się ponad 20 oficjalnych zabytków kulturalnych i historycznych. Niezależnie od tego, czy chcesz je odwiedzić pieszo, czy na rowerze, z pewnością doświadczysz Malinska i jego okolic w zupełnie wyjątkowy sposób.

 


Relaxproperties
najlepsza ocena ⭐⭐⭐⭐⭐
MMCEPI 2023
;