Chorwacja
Widok morza
Nowa konstrukcja
500m od morza
584.100 

Nowo wybudowane wille z basenem i widokiem na morze, 500 m od morza, 14 km od Dubrownika, Chorwacja

Szczegóły nieruchomości
ID nieruchomościCB_4733_30
Typ nieruchomościDom rodzinny / Willa
Mapa MiejscowośćLozica 15, 20236, Lozica, Chorwacja
Cena (€)584 100 EUR (Cena zawiera prowizję od nieruchomości)
Dyspozycja3 pokoje (3+1)
Powierzchnia mieszkalna (m2)150 m2
Liczba sypialni3
Liczba łazienek3
Liczba pięter3
Lokalizacja obiektuSerial
Kategorie domuRodzina
Powierzchnia zabudowana(m2)150 m2
Powierzchnia gruntu / powierzchnia użytkowa mieszkania (m2)418 m2
Powierzchnia całkowita(m2)150 m2
Więcej informacjiMniej informacji
Kluczowe cechy
Balkon
Taras
Piwnica (zamówienie)
Miejsce parkingowe
Basen
W pobliżu lotniska
Blisko do plaży
Opis

Numer referencyjny: CB_4733_30

Agencja nieruchomości Relax Properties ma przyjemność zaoferować na sprzedaż nowo wybudowane luksusowe wille z basenami, 500 m od morza w atrakcyjnej lokalizacji w pobliżu Dubrownika.

Każda willa ma powierzchnię mieszkalną 150 m2 i składa się z trzech pięter. Wszystkie piętra połączone są wewnętrznymi schodami.

Na pierwszym piętrze w piwnicy znajduje się letnia kuchnia z kominkiem, zadaszony taras, basen, łazienka i pralnia. Na drugim piętrze na parterze znajdują się trzy sypialnie, łazienka i balkon. Na ostatnim, trzecim piętrze znajduje się salon z kuchnią i jadalnią, łazienka i taras.

Wille są skierowane na południe i oferują spektakularne widoki na morze i wyspy. Charakteryzują się projektem zgodnym z nowoczesnymi standardami, praktycznym układem, dużą otwartą przestrzenią, doskonałą łącznością wewnętrzną i zewnętrzną oraz nowoczesnym designem. Wszystkie wille zostały zaprojektowane i zbudowane z myślą o zapewnieniu prywatności.

Każda nieruchomość wyposażona jest w 2 zewnętrzne miejsca parkingowe, basen, kuchnię ze sprzętem AGD, letnią kuchnię, pralkę, klimatyzację, wentylację/rekuperację i słoneczne ogrzewanie wody.

Przyszłym właścicielom oferujemy możliwość zorganizowania różnego rodzaju usług, takich jak: konserwacja i ochrona nieruchomości, sprzątanie, catering, wynajem kucharza, obsługa i konserwacja basenu i ogrodnictwa, transfery, wycieczki.

Wille znajdują się w pobliżu plaży w odległości 500 m, odległość od lotniska wynosi 34 km (bezpośrednie połączenia lotnicze), a odległość od Starego Miasta w Dubrowniku wynosi 14 km.

– Willa K1z – SPRZEDANA.

– VILLA K2i – ukończona willa bez mebli, standardowe wyposażenie: wyposażenie basenu, klimatyzacja, wentylacja i słoneczny system ogrzewania wody oraz w pełni wyposażone łazienki
CENA: 584 100 EURO + VAT (25%)

– VILLA K2z – wykończona willa bez mebli, standardowe wyposażenie: wyposażenie basenu, klimatyzacja, wentylacja i słoneczny system ogrzewania wody oraz w pełni wyposażone łazienki
CENA: 584 100 EURO + VAT (25%)

Podana cena nieruchomości obejmuje prowizję od nieruchomości i obsługę prawną związaną z zakupem nieruchomości w Chorwacji.

Cena obejmuje opłaty OIB (rejestracja w urzędzie skarbowym), usługi prawne / adwokata (1% ceny nieruchomości), wniosek o depozyt i prowizję agenta nieruchomości.

Cena nie obejmuje podatku od przeniesienia własności nieruchomości, który jest płacony państwu chorwackiemu po przeniesieniu praw własności na nowego właściciela.

Podatek od przeniesienia własności nieruchomości w Chorwacji wynosi 3% ceny nieruchomości.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Kraj : Chorwacja
Property size (m2) : 150
Property condition : Novostavba
Typ nieruchomości : Dom/Willa
Cena nieruchomości : 200 000 € +
Purpose : Sell
Price : 584.100 

Private Fields

Ribbon Zelený : Widok morza
Ribbon Žltý : Nowa konstrukcja
Ribbon Modrý : 500m od morza

Lokalizacja

Relaxproperties
najlepsza ocena ⭐⭐⭐⭐⭐
MMCEPI 2023
;