Grecja
W pełni umeblowane
9Km od morza
41.000 

Mały dom w miejscowości Limnes, 9 km od morza, Kreta, Grecja

Szczegóły nieruchomości
ID nieruchomościGHLIM_24
Typ nieruchomościDom rodzinny / Willa
Mapa MiejscowośćLimnes, Grecja
Cena (€)41 000 EUR (Cena zawiera prowizję od nieruchomości)
Dyspozycja1 izba (1+1)
Powierzchnia mieszkalna (m2)32 m2
Liczba sypialni1
Liczba łazienek1
Liczba pięter2
Lokalizacja obiektuW bloku
Kategorie domuRodzina
Powierzchnia zabudowana(m2)15 m2
Powierzchnia gruntu / powierzchnia użytkowa mieszkania (m2)15 m2
Powierzchnia całkowita(m2)32 m2
Więcej informacjiMniej informacji
Kluczowe cechy
Taras
Opis

Numer referencyjny: GHLIM_24

Agencja nieruchomości Relax Properties oferuje na sprzedaż mały dom w miejscowości Limnes na wyspie Kreta w Grecji, 9 km od morza i plaż zatoki Amoudi.

Jest to dwupiętrowy dom o powierzchni 32 m2, działka o powierzchni 15 m2 w spokojnej tradycyjnej kreteńskiej wiosce Limnes, położonej w urzekającym naturalnym obszarze Agios Nikolaos na Krecie.
Dom znajduje się w pobliżu centrum wioski i składa się z kuchni i salonu na parterze, jednej sypialni i łazienki z prysznicem na piętrze. Jest też balkon z drewnianą pergolą z pięknym widokiem na wioskę i okolicę.

Dom jest podłączony do prądu i wody.
Na najwyższym piętrze znajduje się klimatyzacja do chłodzenia i ogrzewania.
Parking znajduje się w pobliżu nieruchomości.

Limnes to tradycyjna wioska położona 2 km na południe od Neapolu i 8 km na północ od nowoczesnej miejscowości turystycznej Agios Nikolaos.

W wiosce znajduje się wiele sklepów, tawern i kawiarni, które są otwarte przez cały rok. Wielu brytyjskich i europejskich mieszkańców wybrało Limnes jako swój nowy dom.
Agios Nikolaos jest stolicą hrabstwa Lasithi i znajduje się nad zatoką Mirabello w północno-wschodniej części Krety, zaledwie 35 minut od międzynarodowego lotniska w Heraklionie.

Chociaż Agios Nikolaos ma mniej niż 20 000 mieszkańców, ma kilka banków, supermarketów, sklepów wszelkiego rodzaju, lekarzy, nowoczesny szpital o wysokim standardzie, publiczny basen i korty tenisowe, port jachtowy, przystań, kino, teatr, sale gimnastyczne, 9-dołkowe pole golfowe, szkoły od przedszkoli po 6-klasowe szkoły średnie i ogólnie wszystkie udogodnienia, których można oczekiwać w nowoczesnym europejskim mieście.

Podrobnosti

Kraj : Grecja
Property size (m2) : 32
Property condition : Pôvodný stav
Typ nieruchomości : Dom/Willa
Cena nieruchomości : 30 000 - 50 000 €
Purpose : Sell
Price : 41.000 

Private Fields

Ribbon Zelený : W pełni umeblowane
Ribbon Modrý : 9Km od morza

Lokalizacja

Wioska Limnes leży wzdłuż starej drogi krajowej z Agios Nikolaos do Heraklionu. Odległość od Agios Nikolaos wynosi około 10 kilometrów. Wioska przyciąga uwagę od razu po wjeździe, ponieważ można zobaczyć piękne wieże kościelne sięgające nieba nad wioską. Głównie w nowszej części wioski znajdują się sklepy i kilka tradycyjnych tawern.


Relaxproperties
najlepsza ocena ⭐⭐⭐⭐⭐
MMCEPI 2023
;