Chorwacja
Widok na morze
Świetna cena!
350 m od morza
140.400 

Kamienny dom szeregowy w pobliżu centrum i morza, 350 m od morza, Omisalj, wyspa Krk, Chorwacja

Szczegóły nieruchomości
ID nieruchomościCK_s-95
Typ nieruchomościDom rodzinny / Willa
Mapa MiejscowośćVELI DVOR 2, Omišalj, 51513, Omišalj, Chorwacja
Cena (€)140 400 EUR (Cena zawiera prowizję od nieruchomości)
Dyspozycja3 pokoje (3+1)
Powierzchnia mieszkalna (m2)75 m2
Liczba sypialni2
Liczba łazienek1
Liczba pięter2
Lokalizacja obiektuSerial
Kategorie domuRodzina
Powierzchnia zabudowana(m2)30 m2
Powierzchnia gruntu / powierzchnia użytkowa mieszkania (m2)15 m2
Powierzchnia całkowita(m2)75 m2
Więcej informacjiMniej informacji
Kluczowe cechy
Blisko do plaży
Opis

Numer referencyjny: CK_s-95

Agencja nieruchomości Relax Properties ma przyjemność zaoferować na sprzedaż kamienny dom położony w szeregowcu w doskonałej cenie i doskonałej lokalizacji w Omisalj na wyspie Krk.

Na sprzedaż jest kamienny dom z 1967 roku o powierzchni 75 m2, który składa się z parteru, na którym znajduje się kuchnia z jadalnią i salonem, pierwszego piętra, na którym znajduje się sypialnia i łazienka oraz drugiego piętra, na którym znajduje się kolejna sypialnia, garderoba i balkon.

Dom wymaga częściowego remontu. Jest to świetna okazja, aby przekształcić go w autentyczny dom wakacyjny lub inwestycję na wynajem turystyczny. Wszystkie udogodnienia znajdują się w pobliżu, a lokalizacja jest blisko morza i centrum. Nieruchomość znajduje się 350m od morza, 500m od plaży. Odległość od centrum to tylko 150m, pełne udogodnienia. W sumie dom ma 3 pokoje, w tym 2 sypialnie i 1 łazienkę. Jest sprzedawany wraz z wyposażeniem.

Podana cena za nieruchomość zawiera już prowizję od nieruchomości i obsługę prawną związaną z zakupem nieruchomości w Chorwacji. Cena obejmuje opłaty OIB (rejestracja w urzędzie skarbowym), usługi prawne / adwokata (1% ceny nieruchomości), wniosek o depozyt i prowizję agenta nieruchomości. Cena nie obejmuje podatku od przeniesienia własności nieruchomości, który jest płacony państwu chorwackiemu po przeniesieniu praw własności na nowego właściciela. Podatek od przeniesienia własności nieruchomości w Chorwacji wynosi 3% ceny nieruchomości.

Podana cena jest taka sama, jak w przypadku zakupu bezpośrednio od chorwackiego RK! Zapewniamy kompleksową obsługę i pomoc w całym procesie zakupu nieruchomości w Chorwacji.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji. Lokalizacja nieruchomości jest jedynie orientacyjna.

Lokalizacja

Wyspa Krk jest dobrze położona, ponieważ jest pierwszą i najbliższą wyspą dla turystów przybywających z kontynentu europejskiego i szukających śródziemnomorskiej atmosfery. Ma piękne czyste morze, historię, lecznicze błoto i oferuje wiele wspaniałych miejsc do uprawiania turystyki pieszej. Od 1980 roku wyspa Krk jest połączona z lądem mostem Krk o długości 1430 metrów. Doskonały i szybki dojazd samochodem.

 

 

 

 

Podrobnosti

Property EXPORT :
Kraj : Chorwacja
Property size (m2) : 75
Property condition : Pôvodný stav
Typ nieruchomości : Dom/Willa
Purpose : Sell
Price : 140.400 

Private Fields

Ribbon Zelený : Widok na morze
Ribbon Žltý : Świetna cena!
Ribbon Modrý : 350 m od morza

Lokalizacja

Relaxproperties
najlepsza ocena ⭐⭐⭐⭐⭐
MMCEPI 2023
;