Chorwacja
500m od morza
widok panoramiczny
618.000 

Duży dom rodzinny z widokiem na morze, 50m od morza i promenady, Zadar, Chorwacja

Szczegóły dotyczące nieruchomości
ID nieruchomości C_4284
Położenie.
Typ nieruchomości: dom wolnostojący z widokiem na ląd i morze
Cena 618.000 €
Powierzchnia mieszkalna domu: 230 m²
Powierzchnia działki: 240 m2
Rozkład: 6 x oddzielna sypialnia, 4 x łazienka
Parking: 2 miejsca parkingowe
Odległość od morza: 50m, widok na morze
Energia elektryczna
Woda z kranu
Sanitariat
Telefon/Internet
Dojazd samochodem
Odległość od lotniska 28 km

Główne cechy nieruchomości:
Ośrodek wypoczynkowy
Południowa orientacja z panoramicznym widokiem na morze
Blisko do plaży
W pełni umeblowany dom rodzinny

Opis:
Agencja nieruchomości Relax Properties ma przyjemność zaoferować na sprzedaż ten wolnostojący dom rodzinny w doskonałej lokalizacji, w niewielkiej odległości od miasta Zadar w pobliskiej wiosce. Nieruchomość położona jest zaledwie 50 m od morza w bliskim sąsiedztwie promenady.
Położony jest na działce o powierzchni 240 m2, z powierzchnią mieszkalną 230 m2. Łącznie są to 4 samodzielne lokale mieszkalne. Nadaje się więc również dla dwóch przyszłych właścicieli, którzy mogą podzielić nieruchomość i wykorzystać jej potencjał.
Układ – Dom składa się z dwóch kondygnacji.
Na parterze znajduje się apartament z dwoma sypialniami, kuchnią, jadalnią, salonem i łazienką oraz studio/garaż. Pierwsze piętro ma taki sam układ jak parter. Nieruchomość jest słoneczna, zadbana i w pełni wyposażona we wszystko co potrzebne. Posiada ogrzewanie, nadaje się do całorocznego kompletnego użytkowania. Ogród jest zagospodarowany i obsadzony kwiatami i drzewami w stylu śródziemnomorskim.

Przed domem znajdują się dwa miejsca parkingowe. Obiekt położony jest zaledwie 200 m od centrum miasta i kompletnych udogodnień. Najbliższe lotnisko oddalone jest o zaledwie 30 minut jazdy samochodem.

Więcej o Zadarze
Zadar posiada własne lotnisko i jest ważnym i rozwijającym się miastem. Niedawno został określony jako „rozrywkowa stolica Chorwacji” i nie jest to przypadek. Blisko stąd do wyspy Pag, a następnie do Parku Narodowego Plitvice, gdzie odbywają się liczne festiwale muzyczne i kulturalne.
Nieruchomości w Zadarze i nieruchomości wokół Zadaru są nadal przystępne, ale ich wartość wzrośnie, nie tylko ze względu na ogólną poprawę perspektyw aprecjacji chorwackich nieruchomości, ale także ze względu na przyjęcie waluty Euro od 1.1.2023 r.
Wille na wybrzeżu w pobliżu Zadaru to świetne miejsca na wakacje, a apartamenty w Zadarze są popularne zarówno wśród turystów, jak i mieszkańców. Bliskość Plitwic, najsłynniejszego parku narodowego w Chorwacji, oraz kulturowy wymiar branży turystycznej sprawiają, że nieruchomości w Zadarze są pożądane.

Podrobnosti

Kraj : Chorwacja
Locality : By the sea
Property size (m2) : 230
Property category : Rodinný dom
Property condition : Pôvodný stav
Typ nieruchomości : Dom/Willa
Cena nieruchomości : 200 000 € +
Purpose : Sell
Status : Available
Price : 618.000 

Private Fields

ribbon_text : Chorwacja
Ribbon Zelený : 500m od morza
Ribbon Modrý : widok panoramiczny

Relaxproperties
najlepsza ocena ⭐⭐⭐⭐⭐
MMCEPI 2023
;