Chorwacja
Widok na morze
Świetna lokalizacja
1000 m od morza
630.000 

Dom z widokiem na morze i miasto Zadar, 1000 m od morza, Chorwacja

Szczegóły nieruchomości
ID nieruchomościCB_2022/197
Typ nieruchomościDom rodzinny / Willa
Mapa MiejscowośćUl. Asje Petričić 5E, 23000, Zadar, Chorwacja
Cena (€)630 000 EUR (Cena zawiera prowizję od nieruchomości)
Dyspozycja4 pokoje (4+1)
Powierzchnia mieszkalna (m2)180 m2
Liczba sypialni3
Liczba łazienek1
Liczba pięter2
Lokalizacja obiektuSerial
Kategorie domuRodzina
Powierzchnia zabudowana(m2)90 m2
Powierzchnia gruntu / powierzchnia użytkowa mieszkania (m2)494 m2
Powierzchnia całkowita(m2)180 m2
Więcej informacjiMniej informacji
Kluczowe cechy
Balkon
Taras
Miejsce parkingowe
Basen
Opis

Numer referencyjny: CB_2022/197

Oferujemy na sprzedaż nowoczesny umeblowany dom z działką, rozłożony na dwóch piętrach z tarasem i basenem w centrum Zadaru, 1000 m od morza.

Nieruchomość to piękny dom w zabudowie bliźniaczej, położony na działce o powierzchni 494m2 w atrakcyjnej lokalizacji z widokiem na morze i dużym parkingiem. Jest to cały dom szeregowy na pierwszym piętrze (lewa strona) o powierzchni mieszkalnej 180m2. Składa się z piwnicy, kuchni, jadalni, trzech łazienek, salonu i trzech sypialni, z których dwie mają łazienki. Nieruchomość posiada również dwa balkony z osobnymi wyjściami na taras na dachu o powierzchni 72m2. Przestronny taras oferuje piękny widok na miasto Zadar i morze.

Na tarasie znajduje się basen, letnie siedzenia i prysznic na świeżym powietrzu. Niezależnie od tego taras jest otwarty, co zapewnia dużo prywatności. Wszystkie piętra w apartamencie połączone są prywatnymi, nowoczesnymi schodami prowadzącymi na taras.

Do nieruchomości przynależą również dwa miejsca parkingowe o łącznej powierzchni 40m2. Nieruchomość znajduje się w szerszym centrum Zadaru z doskonałą lokalizacją i bliskością ważnych obiektów. Oprócz stałego mieszkania, nieruchomość może być również wykorzystywana do celów turystycznych z ugruntowaną działalnością i najwyższymi ocenami.

Podana cena nieruchomości obejmuje już prowizję od nieruchomości i obsługę prawną związaną z zakupem nieruchomości w Chorwacji. Cena obejmuje opłaty OIB (rejestracja w urzędzie skarbowym), usługi prawne / adwokata (1% ceny nieruchomości), wniosek o depozyt i prowizję agenta nieruchomości. Cena nie obejmuje podatku od przeniesienia własności nieruchomości, który jest płacony państwu chorwackiemu po przeniesieniu praw własności na nowego właściciela. Podatek od przeniesienia własności nieruchomości w Chorwacji wynosi 3% ceny nieruchomości.

Podana cena jest taka sama, jak w przypadku zakupu bezpośrednio od chorwackiego agenta nieruchomości! Zapewniamy kompleksową obsługę i pomoc w całym procesie zakupu nieruchomości w Chorwacji.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji. Lokalizacja nieruchomości jest jedynie orientacyjna.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Kraj : Chorwacja
Property size (m2) : 180
Property condition : Novostavba
Typ nieruchomości : Dom/Willa
Purpose : Sell
Price : 630.000 

Private Fields

Ribbon Zelený : Widok na morze
Ribbon Žltý : Świetna lokalizacja
Ribbon Modrý : 1000 m od morza

Lokalizacja

Relaxproperties
najlepsza ocena ⭐⭐⭐⭐⭐
MMCEPI 2023
;