Chorwacja
Widok na morze
Możliwości inwestycyjne
120 m od morza
1.139.250 

Dom apartamentowy z panoramicznym widokiem na morze, 120 m od morza, Baska Voda, Chorwacja

Szczegóły nieruchomości
ID nieruchomościCB_2016_239
Typ nieruchomościDom rodzinny / Willa
Mapa MiejscowośćIkovac 3, 21322, Brela, Chorwacja
Cena (€)1 139 250 EUR (Cena zawiera prowizję od nieruchomości)
Dyspozycja5 lub więcej pokoi
Powierzchnia mieszkalna (m2)447 m2
Liczba sypialni12
Liczba łazienek12
Liczba pięter4
Lokalizacja obiektuOddzielnie
Kategorie domuRodzina
Powierzchnia zabudowana(m2)220 m2
Powierzchnia gruntu / powierzchnia użytkowa mieszkania (m2)700 m2
Powierzchnia całkowita(m2)447 m2
Więcej informacjiMniej informacji
Kluczowe cechy
Balkon
Taras
Garaż
Miejsce parkingowe
Blisko do plaży
Opis

Numer referencyjny: CB_2016_239

Agencja nieruchomości Relax Properties ma przyjemność zaoferować na sprzedaż wolnostojący dom apartamentowy w doskonałej lokalizacji, zaledwie 120 m od morza w słynnym kurorcie Baska Voda w Chorwacji.

Pięknie położony apartamentowiec z panoramicznym widokiem na morze i kurort Baska Voda. Dom ma całkowitą powierzchnię mieszkalną 447 m2 i znajduje się na działce o powierzchni 700m2. Dom składa się z 30 łóżek, podzielonych na 10 apartamentów, głównie z jedną sypialnią, z dodatkowym apartamentem z jedną sypialnią, który nie jest wynajmowany. Dom jest doskonałą okazją dla klientów chcących zainwestować w wynajem turystyczny w tym popularnym miejscu wakacyjnym, ponieważ dom znajduje się w doskonałej lokalizacji, a apartamenty są zaprojektowane tak, aby każdy pokój miał balkon z widokiem na morze. Oprócz wyżej wymienionych apartamentów i dodatkowego apartamentu menedżera, dom posiada ładny taras, ogród krajobrazowy, przestronną komórkę lokatorską i garaż. Dom jest dobrze utrzymany i osiąga dobre wyniki turystyczne, znajduje się niedaleko centrum i pięknej żwirowej plaży, zaledwie 100 metrów od przyjemnej promenady. W cenę domu wliczony jest przestronny parking o powierzchni 510 m2.

Podana cena nieruchomości zawiera już prowizję od nieruchomości oraz obsługę prawną związaną z zakupem nieruchomości w Chorwacji. Cena obejmuje opłaty OIB (rejestracja w urzędzie skarbowym), usługi prawne / adwokata (1% ceny nieruchomości), wniosek o depozyt i prowizję agenta nieruchomości. Cena nie obejmuje podatku od przeniesienia własności nieruchomości, który jest płacony państwu chorwackiemu po przeniesieniu praw własności na nowego właściciela. Podatek od przeniesienia własności nieruchomości w Chorwacji wynosi 3% ceny nieruchomości.

Podana cena jest taka sama, jak w przypadku zakupu bezpośrednio od chorwackiego agenta nieruchomości! Zapewniamy kompleksową obsługę i pomoc w całym procesie zakupu nieruchomości w Chorwacji.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji. Lokalizacja nieruchomości jest jedynie orientacyjna.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Kraj : Chorwacja
Property size (m2) : 447
Property condition : Po rekonstrukci
Typ nieruchomości : Dom/Willa
Purpose : Sell
Price : 1.139.250 

Private Fields

Ribbon Zelený : Widok na morze
Ribbon Žltý : Możliwości inwestycyjne
Ribbon Modrý : 120 m od morza

Lokalizacja

Relaxproperties
najlepsza ocena ⭐⭐⭐⭐⭐
MMCEPI 2023
;