Hiszpania
100m od morza
15 km od pola golfowego
Cicha lokalizacja
369.940 

Dom z 4 sypialniami i pięknym widokiem na morze, blisko plaży La Mata, Torrevieja, Hiszpania

Numer referencyjny: SALM-2667

Rozkład: 3x oddzielna sypialnia, 2x łazienka

Dwupiętrowa kamienica z dwoma tarasami

Wielkość: 90m2

Odległość od morza: 100 m

Położenie: Alicante, plaża La Mata, Torre La Mata, Hiszpania

Najbliższe lotnisko: 45 km

Odległość od golfa: 15 km

Udogodnienia: pełne, odległość 200 m

Rok budowy: 1985

Cena: 369.940 € (cena zawiera prowizję od nieruchomości)

 

Opis:

Certyfikowany agent nieruchomości Relax Properties oferuje Państwu na sprzedaż ten dwupiętrowy dom z 4 pokojami z 2 łazienkami, z widokiem na morze i bardzo blisko plaży La Mata w Torrevieja.

Układ domu: Na parterze znajdują się dwie sypialnie z wbudowanymi szafami, dwie komory, dwie kompletne łazienki. Na pierwszym piętrze znajdują się dwa tarasy. Jeden z tarasów wychodzi na ulicę przez drzwi główne, a drugi taras z salonu z pięknym bezpośrednim widokiem na morze. Na piętrze znajduje się aneks kuchenny, toaleta, salon z kominkiem i wyjściem na jeden z tarasów o wielkości 20m2. Z głównej sypialni prowadzi wyjście na taras o powierzchni 35 m2. Każda sypialnia posiada wbudowane szafy i klimatyzację.

Dom jest po całkowitej przebudowie, w ładnej i spokojnej lokalizacji, zorientowany na południe.

Jest to bardzo dobra okazja do zakupu nieruchomości nad morzem z dużym potencjałem wynajmu.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji. W przypadku zainteresowania, chętnie zorganizujemy wideo lub osobistą inspekcję.

 

Główne cechy nieruchomości:

3 oddzielne sypialnie, 2 łazienki, salon, wyposażona kuchnia,,, 3x klimatyzacja, 2x taras, amerykański bar, żaluzje, blisko morza, Lotnisko mniej niż 1 godzinę jazdy, Pole golfowe 15 km od hotelu, Częściowo umeblowane, Dobry stan, Całkowicie odnowiony, Podwójne szyby, Blisko do wszystkich udogodnień, Dobry potencjał wynajmu, Widok na morze, Spokojna lokalizacja, Poszukiwany obszar, Wifi / Internet

 

 

Położenie:

Miasteczko Torre La Mata jest szczególnie ruchliwe latem, kiedy ludzie udają się na plażę La Mata, szeroką piaszczystą plażę z drewnianym deptakiem usianym barami i restauracjami serwującymi regionalne dania z ryżu. Za plażą znajduje się targ na świeżym powietrzu, gdzie sprzedawcy oferują produkty, ubrania i przybory kuchenne. Pobliski Parque Natural de la Mata, którego morskie laguny zamieszkują flamingi.

Torrevieja to nadmorskie miasto i gmina położone na Costa Blanca w prowincji Alicante na południowo-wschodnim wybrzeżu Morza Śródziemnego w Hiszpanii. Leży około 50 kilometrów na południe od Alicante. Torrevieja była pierwotnie wioską solną i rybacką, ponieważ znajduje się między morzem a dwoma dużymi słonymi różowymi jeziorami znanymi jako Las Salinas de Torrevieja. Tam można zwiedzić Muzeum Morza i Soli.

Podrobnosti

Country : Hiszpania
Locality : By the sea
Property size (m2) : 90
Property category : Rodinný dom
Property condition : Pôvodný stav
Property type : Dom/Willa
Property price : 200 000 € +
Purpose : Sell
Status : Available
Price : 369.940 

Private Fields

ribbon_text : Hiszpania
Ribbon Zelený : 100m od morza
Ribbon Žltý : 15 km od pola golfowego
Ribbon Modrý : Cicha lokalizacja

Relaxproperties
MMCEPI 2023