Chorwacja
Świetna lokalizacja
Druga linia nad morzem
260.000 

Apartament z 2 sypialniami w doskonałej lokalizacji, w drugiej linii od morza, Malinska, wyspa Krk, Chorwacja

Szczegóły nieruchomości
ID nieruchomościCK_a706
Typ nieruchomościStudio / Apartament / Mieszkanie
Mapa MiejscowośćPorat 3, 51511, Porat, Chorwacja
Cena (€)260 000 EUR (Cena zawiera prowizję od nieruchomości)
UkładApartament z trzema sypialniami (3+kk)
Powierzchnia mieszkalna (m2)46 m2
Liczba sypialni2
Liczba łazienek2
Liczba pięter2
Numer piętra1
Powierzchnia gruntu / powierzchnia użytkowa mieszkania (m2)46 m2
Więcej informacjiMniej informacji
Kluczowe cechy
Taras
Blisko do plaży
Opis

Numer referencyjny: CK_a706

Agencja nieruchomości Relax Properties ma przyjemność zaoferować na sprzedaż apartament z 2 sypialniami, położony w mniejszym budynku mieszkalnym w drugiej linii brzegowej w Malinska-Dubasnica, wyspa Krk, Chorwacja.

Wyspa Krk ma doskonałą lokalizację, ponieważ jest pierwszą i najbliższą wyspą dla turystów przybywających z kontynentu europejskiego w poszukiwaniu śródziemnomorskiej atmosfery. Ma piękne czyste morze, historię, lecznicze błoto i oferuje wiele wspaniałych miejsc do uprawiania turystyki pieszej. Od 1980 r. wyspa Krk jest połączona z lądem mostem Krk o długości 1430 m. Doskonały i szybki dojazd samochodem.

Na sprzedaż jest umeblowany apartament, położony na podwyższonym parterze w doskonałej lokalizacji Malinska. Lokalizacja jest niesamowita, znajduje się około drugiego rzędu od plaży i morza. Odległość od morza wynosi 50m!
Całkowita powierzchnia mieszkalna mieszkania wynosi 46,22 m2. W sumie mieszkanie ma 3 pokoje, w tym 2 sypialnie i 2 łazienki. Układ mieszkania składa się z: kuchni z jadalnią, dwóch sypialni, dwóch łazienek i tarasu. W części wspólnej ogrodu znajduje się grill, z którego mogą korzystać wszyscy właściciele i najemcy.

Apartament jest sprzedawany w pełni umeblowany, klimatyzowany i gotowy do użytku dla nowego właściciela. Apartament nie posiada własnego miejsca parkingowego, ale można zaparkować na publicznym parkingu oddalonym o 100m. Ze względu na bliskość morza, nieruchomość jest okazją do własnego użytku lub do wynajmu turystycznego.

Nieruchomość znajduje się w mniejszym domu mieszkalnym, który został zbudowany w 1990 roku, a remont domu miał miejsce w 2017 roku. Oferuje on widok na morze. Jest to mniejszy dwupiętrowy budynek.

Podana cena nieruchomości obejmuje prowizję od nieruchomości i obsługę prawną związaną z zakupem nieruchomości w Chorwacji.

Cena obejmuje opłaty OIB (rejestracja w urzędzie skarbowym), usługi prawne / adwokata (1% ceny nieruchomości), wniosek o depozyt i prowizję agenta nieruchomości.

Cena nie obejmuje podatku od przeniesienia własności nieruchomości, który jest płacony państwu chorwackiemu po przeniesieniu praw własności na nowego właściciela.

Podatek od przeniesienia własności nieruchomości w Chorwacji wynosi 3% ceny nieruchomości.

 

Podrobnosti

Property EXPORT :
Kraj : Chorwacja
Property size (m2) : 46
Property category : Trojizbový apartmán
Property condition : Po rekonstrukci
Typ nieruchomości : Studio/Apartament/Mieszkanie
Cena nieruchomości : 200 000 € +
Purpose : Sell
Price : 260.000 

Private Fields

Ribbon Zelený : Świetna lokalizacja
Ribbon Modrý : Druga linia nad morzem

Lokalizacja

Malinska i dwadzieścia okolicznych wiosek, które są częścią gminy Malinska-Dubašnica, mają bogate dziedzictwo religijne.

Niezłomna wiara w połączeniu z ciężką pracą w rolnictwie, hodowli lub rybołówstwie zapewniała miejscowej ludności wszystko, czego potrzebowała do zdrowego i szczęśliwego, choć skromnego życia. Na obszarze Malinska znajduje się ponad 20 oficjalnych zabytków kulturalnych i historycznych. Niezależnie od tego, czy chcesz je odwiedzić pieszo, czy na rowerze, z pewnością doświadczysz Malinska i jego okolic w zupełnie wyjątkowy sposób.


Relaxproperties
najlepsza ocena ⭐⭐⭐⭐⭐
MMCEPI 2023
;